«Рукавичка»

Рукавичка

Українська народна казка «Рукавичка»

Оформлення: львівська творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин та Андрій Лесів)

Видавництво: Навчальна книга – Богдан

Рік: 2011

Одна з найкращих та найбільш оригінальних дитячих книжок 2011 року в Україні. «Рукавичка» від майстерні «Аґрафка» здобула визнання як серед вітчизняних читачів, так і в Європі.

Книжка отримала чимало престижних нагород. Серед них:

– почесна відзнака видавцю, приз «ВІВ 2011». Бієнале «ВІВ» відбувається з 1967 року та є одним з найповажніших світових конкурсів в царині дитячої книжки та ілюстрації. Бієнале проходить раз на два роки в столиці Словаччини, Братиславі. 2011 року на конкурсі було представлено 458 книжок з 44 країн світу.

– гран-прі премії «Книжкове левеня» Львівського міжнародного дитячого фестивалю 2011 року.

– особлива відзнака проекту «Білі круки 2012», ініційованого Міжнародною бібліотекою для дітей та юнацтва в Мюнхені. Книжка увійшла до щорічного каталогу «Білі круки», який об’єднує понад 250 найменувань книжок для дітей та молоді з понад 50 країн світу. Видання, обрані працівниками бібліотеки, стають певним зразком на міжнародному ринку дитячої книжки. До наведеного в каталозі «Білі круки» переліку книжок звертаються батьки, вчителі, бібліотекарі та книговидавці з усього світу як до взірцевої дитячої літератури. Презентують каталог у міжнародному форматі в межах Болонського дитячого книжкового ярмарку.

За матеріалами «Лавки Бабуїн»

Більше про книжку та ціни