Дитячий експерт: комент від хлопця в дівчачому чаті

chat_dlia_divchat_0

“Чат для дівчат” – книжка для дівчат віку 13-16 років. Там якраз про таких пишеться. Особливо відзначаються історії “Я ніколи не носитиму суконь”, “Perfect Shot”, “Сніги Амалієнборгу”, “Мій супермен”, “Завжди твій…”, “Лепрекони”, “Чи прийде Клої?”

Мені не надто сподобалося останнє оповідання. Складається враження, що авторка, яка написала таку гарну книжку “Сім нескладух Говорухи” могла закінчити книжку краще. Ця історія якось не вписується до попередніх історій. У них більше дівчат, тусовок і менше романтики. Ще не вписується в образ книжки “Я – Ґруффало”. Це повна протилежність “Мушлі для молі”. А, ще забув додати – “Мушля для молі” – дуже дивна назва.

Звертаю увагу на те, що майже всі письменниці народилися і навчалися у великих містах.

Хочу також підкреслити, що мені сподобалось в малюнках і в обкладинці, а що ні. Обкладинка цілком доречна, малюнки теж, але не всі. Гарно відображено суть на ілюстраціях до оповідань “Дорога до Смарагдового міста”, “Я ніколи не носитиму суконь” “Perfect Shot”, “Сніги Амалієнборгу”, “Я – Ґруффало”(правда, дівчина на фото там не надто схожа на Ґруффало), “Мій супермен”, “Завжди твій…”, “Чорно-біле”, “Лепрекони”, “Чи прийде Клої?”, “Мушля для молі”.

Недоречне тільки “Історія Віти Т.”. Там про квіти нічого не пишеться. І про книжки дуже мало.

Загалом книжка на чотири зірки.

Матвій Яценко, 10 років